Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stankrb

    csendes tag

    Sziasztok.

    Az előbb nagyon belelkesedtem, hogy 'úú, én most elolvasom egy este alatt, hogy miujság, és megépítem álmaim hangfalait!'. Aztán most látom, hogy minden témában jártas fórumozó első hozzászólása a kezdők kérdéseihez, hogy 'eszedbe se jusson, gyűjtsélmég, vegyél gyárit!'

    Na a kérdésem az lenne, hogy mennyire gáz ez? Látom, hogy könyvek vannak, meg 60 oldalas lista, amihez kell az idegenszavak kéziszótára, meg google/wikipedia nélkül nem megyünk neki.
    A lényeg az lenne, hogy egy (egy pár!) olyan hangfalat szeretnék, ami fából van, sötétbarna színűre pácolva, és az elején két citromsárga! hangszóró van. Alul egy nagyobb átmérőjű, felül egy kisebb. Nyilván szeretném, hogy jól szóljon, és ezért kérdezném, hogy ez már a nehezen megépíthető kategória-e. Érdemes utánajárni, vagy már ezt is hanyagoljam, és kérjek meg hozzáértőt?
    Egyébként semmi extrém felhasználási célom nincsen. Bírja ki a házibulikat, kertipartikat, és beltéri/otthoni használatra is jó legyen. Nagyjából ennyi lenne.

    Szóval tényleg csak annyit szeretnék tudni, hogy érdemes-e belemászni a témába mert nem nehéz egy ilyet összeszedni, vagy hagyjam olyanra akinek ez a foglalkozása.

    (szívesen megcsinálgatnám magamnak, ha tudnám, hogy nem fogok elhasalni a 3. lépésnél)

    Előre köszi a segítséget!

    Bence voltam (:

  • stankrb

    csendes tag

    válasz szaszlaci #8587 üzenetére

    úú, hát nagyon köszönöm, sokat segítettél! Akkor gondolom, hogy elfogom kezdeni magamnak amint lesz rá keretem. Addig tanulgatom a dolgokat, és próbálom összeszedni, hogy mire is lenne majd szükségem.

    Köszönöm a gyors segítséget! Jelentkezni fogok :)

Új hozzászólás Aktív témák