Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giot

    addikt

    válasz Tulkas #6530 üzenetére

    Megértelek (természetes a tegező hangvétel hiszen fórumozunk, a fórumozás meg nem szerintem nem arról szol hogy ki hány éves hanem arról hogy meg tudjuk e beszélni kulturáltan a tapasztalatainkat) a Monacor termékei nem éppen az olcsóságukról híresek. Ha megnézed az általam linkelt hszt. láthatod hogy szőtt Carbon szálas membránnal rendelkezik, alumínium kasznival meglehetősen nagy a terhelhetősége is és ami rá van írva azt le is adja hangban is nem is akárhogy.
    Egyvalamit viszont alá kell hogy írjak. Ma Magyarországon az egyik legjobb ár/érték arányt a H2000 kft hszi hozzák. Ha nagyobb tudást szebb hangot akarsz akkor az ár szinte hatványozottan nő. Számomra a következő lépcsőfok a Monacor volt, és ha még tovább akarnék lépni akkor akár a tripláját is kellene fizetni egy ilyen Monacor hsz-nak és nem biztos hogy annyival többet kapnék hangban. Számomra ez volt a még épp megfizethető.
    Mint ahogy az sem biztos hogy a H2000 hangszóróknál annyival többet tudnak a Monacor-ok amennyivel többe kerülnek. Azt azért megjegyezném hogy a Monacor-nál is van budget kategória. De akkor inkább H2000. De hozzák számomra elfogadhatót sőt :D és a HiFi-ben ez a lényeg a személyes ízlés amit valójában, a zene ihlet amilyet szeretsz. Hiszen a hangfal van a zenéért nem pedig fordítva.
    Na de bocs az agymenésért. :B
    Egy valamit tényleg vegyél figyelembe a SAL vagy az MNC hangszórókat ha szép hangot akarsz nem csak azt hogy dübögjön meg húúú de hangos akkor hagyd ki a lehetőségek közül.

    (#6529) fero02: Látom a kiegyensúlyozottságát. :) Ez így van jól én ezt nem mondhatom el magamról, sok élményt adtak a Monacor hangfalaim emiatt nem tudok teljesen pártatlan lenni. Bánom hogy annyi pénzt beleöltem a SAL-os hangfalakba 3 párt is építettem belőlük.
    "(sokan azért hiszik ezt, mert volt vmi köze a céghez)" ezzel pedig tisztában vagyok. shalafi66 uram ez nem leszólás akart lenni. :R

    [ Szerkesztve ]

  • shalafi66

    veterán

    válasz Tulkas #6530 üzenetére

    A 27-es 45 literes zárt dobozban egy viszonylag szép mélytartományt tud hozzátenni a mostani rendszerhez.

    Az erősítők többségében azért változtatható a szűrő vágási frekvenciája, és megfordítható a fázis, így hellyel-közzel bármihez illeszthető.

    12" 180/280W 8Ω PA hangszóró 98dB@1W https://hangszoro.net/FSL1220 Vifa DX25TG magashangszóró készletről https://hangszoro.net/DX25

Új hozzászólás Aktív témák