Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nvyktor

    aktív tag

    válasz szaszlaci #9998 üzenetére

    Ha nekem kell kiszámolni, akkor minek a program? :F

    Szerintem ugyanarról beszélünk. :)

    Katalógusadat + gondos tervezés + számolás. Ebből a program a számolásban tud segíteni, az összes többit nekem kell beadnom neki. Mondom, terveztem programmal. Az esetleges plusz funkciói abban merülnek ki, hogy adott esetben meg is mutatja az elképzelt dobozt, illetve a kevéssé hihető karakterisztika számolás...

    Ugyanakkor a program nem tud (legalábbis azok, amiket én láttam) adott méretű dobozt tervezni. Értem ezalatt, hogy Te tudod, hogy mekkora hely áll rendelkezésedre, és azt szeretnéd kitölteni. Vagy például a program megint csak nem tud "csonka" téglatest alakú dobozt tervezni.

    A program nem számol az esetlegesen már rendelkezésre álló anyagminőséggel...

    Stb...

    A fentiek miatt írtam, hogy részemről maradok a papír-ceruzánál...
    Asszem úgy is kezdtem, hogy nem akarok rossz tanácsokat osztogatni.

    Aki nem tudja, hogy mit miért kell úgy számolni, ahogy, azoknak tényleg nagy segítség a program...

    Én sajnos majdnem az első építésnél belefutottam azokba a dolgokba, amiket a program nem tud, és akkor lehetett utánaolvasni, és megtanulni a tervezés menetét (kétszeresen csonkolt téglalap alapú hasáb... :D no comment, nem az én ötletem volt... :DD ).

    Védd a fákat! Egyél hódot...

Új hozzászólás Aktív témák