Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz pjen #87424 üzenetére

    átrendezzük a szobát, lehet a 8 ból 6 a bútor mögött lesz - Van megoldás.

    Nekünk könnyű volt: meglévő bútorokkal költöztünk, a zöme meg volt már rajzolva SketchUp-ban. Lemértem, megrajzoltam a lakást nyílászárókkal, falvastagságokkal. Bedobtuk a bútorokat, szabadon lehetett forgatni, így kb be is rendeztük virtuálisan, méretpontosan.
    Ennek megfelelően helyeztük el a konnektorokat, kapcsolókat.

    Több helyiségnél is felmerültek alternatív elrendezési módokot, figyelembe vettük a helyiségek tájolását, hogy jár a Nap, stb.

    Az a legnagyobb szívfájdalmam, hogy a porszívó vezetéke lehetne 1,5 méterrel hosszabb, akkor egyetlen konnektorról végig érne. :)) Nálunk is van olyan konnektor, amit még nem vettünk használatba, de jó az ott, ki tudja, mit hoz a jövő?
    2 elosztó van: az egyik a hifis szekrény mellett felfúrva, a másik a számítógépasztal belső felére. Mindkettő 6-os, túlfeszvédős. Egyedül az állólámpa vezetéke ér le a földre, de csak mert a konnektor mellé van bedugva. A porszívózás gördülékenyen halad. :D
    Az előszobafal mellett van egy kis bordás polc, alatta 2 konnektor, az egyikben egy 6-portos USB töltő. Kb mindent itt töltünk: telefonok, tabletek, okosóra, headset, stb. Csak a laptopok, hajnyíró gép és Ni-Mh akkutöltő vannak máshol, de utóbbinak is fix helye van. Konkrétan nincs elosztó a lakásban, úgy kell felhoznom a tárolóból, ha valami szerszámgép miatt szükség lenne.

    garga01: nálunk a gépész és villanyszerelő ugyanaz a szaki volt. Volt ötlet, hogy a kazán vezetékét köti át, hogy a konnektor szerint legyen-e fázishelyes, de inkább úgy voltam vele, hogy a kazán gyári szerelését az esetleges garis viták elkerülése érdekében ne bántsuk. Maradt a konnektor igazítása, hogy ne fejjel lefelé álljon benne a pipadugvilla. De az a konnektor a kazáné és csak a kazáné. A kazán másik oldalán van az említett telefontartó polc a két konnektorral, oda bármit is lehet dugni.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák