Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz lemmy71 #60940 üzenetére

    Köszi a hozzászólást mindenkinek.

    Igazából nem lesz feltűnő, ha nem túl egyenes a mennyezet, ugyanis össze-vissza csíkos álmennyezettel van borítva, és emiatt szerintem jobban eltűnnek az egyenletlenségek. Szóval itt a szobám, ide szeretném a mennyezeti lámpa helyére tenni:

    -------------------------------------------------------------------------------------------
    Kicsit más téma:

    Mivel nagy festés és újítgatás van a szobámban, ezért gondoltam a vetítő felületet 3 év után lekenem újból matt fehérrel. Eddig minden oké, viszont a glettet, vagy a rajta lévő festékréteget simán leáztatta a festék. Már kigletteltem újból, de csak felhólyagosodik és felszakad a rajta lévő felület. Kentem már ecsettel is, de nem lett jobb. Még egy próbát ejtek, de ha nem lesz jobb, megszüntetem a francba, inkább veszek majd vásznat! Van ötletetek, mit lehetne a helyére rakni? Gondoltam rá, hogy lekenem zsákos vakolattal aztán meg falszínnel, és fényképeket rakok fel a két szélére, mert középen meg a TV lesz. Bármilyen építő jellegű ötletet szívesen fogadok! :K

    Mivel a ferde fal nem túl sík, emiatt a szegő kicsit görbe, ezzel nem tudtam mit kezdeni. Egyébként csak a képen látszik nagyon görbének, élőben egyáltalán nem vészes! :N

    Szerk.: A rumlit ne nézzétek! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák