Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gsc73

    aktív tag

    válasz geprombolo #5699 üzenetére

    Hali!

    Kifejezeten köszönöm, hogy "szájbarágós" lettél (voltál), mert így tudok elindulni!

    (nem építek én semmilyen dobozt, mint írtam, ez csak a másodlagos hangredszerem, az eslődleges 4*Orion HS200-ból áll meg egy 4 csatornás (szintén saját építésű erősítőből.) Ha valakit érdekel: TDA7384

    Szóval: festeni mindenképpen kell, mert hófehér színt szeretnék, semmi LED, csicsa, stb.
    Az a "diszpi alapú tapasz" mire is kellene? Hogy maga a festék tapadjon a műanyagra? És miylen tíusú festék ajánlott? Vagy bemegyek egy festékboltba, és elmondom, hogy (koszos) műanyagra szeretnék festeni, ajánljon tisztítószert, és festéket? (ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy az eladónak az az érdeke hogy eladjon, nem pedig a korrekt szaktanácsadás)
    Elsőre úgy gondoltam, hogy valamiféle spray szerű festékkel lenne jó dolgozni, mert egyszerű, gyors. Az ecset elég messze áll az én "világomtól".

    Üdv:

    g.

    kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

Új hozzászólás Aktív témák