Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geprombolo

    senior tag

    #5511Bandi210: telóakksi: igazán jó ötlet, a közönség akksijából nekünk ingyen áram, totál "zöld gép" :DDD
    #5513 Petiapó nekem a Compaq akksin csak 6 érintkező van (amúgy, ha nagy a gáz, kölcsönadom a projekthez, 1 órát tuti kibír, ha addig nem romlik tovább). Sztem csak a két fő érintkező a fontos, a többi szerintem is állapotjelző lehet. Az akkufarmot mellékesen a töltő castlakozására is dughatod, így tuti nem lesz gond a plusz érintkezőkkel :K , a gép azt fogja hinni, hogy töltőről megy. Ami a logót illeti, a lényeg tényleg az lenne, hogy egyszerűen, néhány vonalból megalkotott, logó legyen, amit könnyű akár kis méretben is megcsinálni, de azért felismerhetőek legyenek a cuccok, amiket ábrázol. Én bele sem merek vágni a rajzolásba, mert antitalentum vagyok :O Egyébként gondoltam egy olyan verzióra is, mint egy lovagi címer, 6-8 mezővel, mindben egy-egy "szerszám", felül meg a GSZK felirat.
    #5529 keroatis hát akkor Isten hozott az őrültek házában! :K
    #5539 johniee ez nagyon jó lenne a kamion másik oldalára, ahol nincs semmi, mert egy BP, Kóla, vagy egyéb eredeti felirat nem illene oda.
    #5532 Undoroid mi van ezzel a térképh!el? Hogy kell eztetetetet csinyáni? Úgy szájbarágósan. :R

    cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Új hozzászólás Aktív témák