Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    válasz szab.tam #48872 üzenetére

    Először borda nélkül indítottam el a 478-at, de elég hamar tapinthatóan felmelegedett. Rátettem natúrba a bordát, az alumínium nagyon gyorsan levette róla a hőt leszorítás nélkül is. Végül csak rátettem a gyári berregőt is, hogy rásegítsek a hő távozására, de folyton billegett így végül nem maradt más választás, mint rendesen összerakni a gyári hűtést. :D

    imibogyo: Én is szeretném cserélni a jelenlegi 2.1-es Technikám, de sajnos ezek a gyári vackok nem tetszenek 2.1 és 2.0-ban sem. Foglalkozik valaki hangszóró és beépített erősítő készítésével? :F
    Lehet ilyet készíteni/készíttetni? Audiotechnikából elégtelen a tudásom, ezért bíznám szakira.
    Sub mindenképp kellene, mert imádom zenében a mély hangokat, ezért ki is esett a gyári 2.0. A lényeg a minőség és jelenleginél nagyobb teljesítmény lenne minimal stílusban. Magát a fakuckót még talán én is össze tudnám rakni, de a bélés/kábelezés összerakása a mission impossible.

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák