Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Üdv srácok

    Még mindig le vagyok ragadva a projektoros témánál.

    Sokat agyaltam ezen az egészen, és arra jutottam, hogy mivel nagyon drága mulatság a rolós vászon(110"-os, vagyis 2,5mx1,5m-es közel 70-90.000 ft), emiatt úgy döntöttem, hogy jó lenne egyet össze barkácsolni :DD Van rá esély, hogy meg lehet csinálni? :F

    Én ennyire jutottam:

    - burkolata(van hozzá anyag. Én megtervezném, majd faterral összehegesztenénk)
    - két oldalra csapágy(ez is van), majd ebbe bele a...
    - tengely(ez is adott), amire megy a...
    - vászon(ez még nincs :DDD )

    Na már most. Mi húzná vissza a vásznat? Mert ugye ha fel akarom húzni a vásznat, akkor gyűrődésmentesen fel kéne mennie.

    Jó, most biztos sokan elküldenétek a picsába, hogy ezt lehetetlen házilag megcsinálni... De úgy gondolom, hogy a Ti ötleteitekkel/tanácsaitokkal, az én kreatív és agyafúrt megoldásaimmal( :DDD ) na meg faternak a 43 éves hegesztési tapasztalatával mindezt meg lehet valósítani! Szóval a kérdés az, milyen megoldással lehet ebbe a szerkentyűbe beleépíteni egy visszahúzó rugót?

    Holnap konzultálok az ügyben faterral, remélem nem röhögi szarrá magát a hír hallatán! :DDD

    Szek.: Imibogyó: Az általad készített 3D-s tervrajz egyelőre félre van söpörve, mert nagyon nem jól mutatna ez a dizájn. Tudom az én agyamból pattant ki a dizájn, de... Rájöttem, baromira nem illik arra a falra! :( Így is kicsi a szobám, ez a megoldás meg még jobban kicsinyítené... :F

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák