Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grózi

    Topikgazda

    válasz pc360 #23883 üzenetére

    Búgó hangot nem adhat ki kiszerelve,ha mégis akkor garanciális csere-bár 3 db egyszerre elég érdekes.
    Ami még érdekesebb,hogy több száz embernek eddig nagyon megfelelt,te viszont kritikán alulinak találod.
    Mondjuk 800 rpm feletti venti fix 12V-n járatva mind hangos lesz,ezt hívják szélzajnak ami a légszállítás velejárója.
    (#23884) giorgio
    Olvastam a tapasztalataid kompakt topicban-örülök,hogy bevált a hűtő.Mondjuk engem a 4db F12 hangjával lehetne kikergetni a világból-még leszabályozva is motorhangjuk van,ami nagyon hamar hatványozódik.
    (#23885) ftamas0201
    Terhelés alatt emelni fogja,nem lesz vele gond-alapjáraton ez meg bőven elég.
    (#23886) CheGhost Szívesen!! :R
    (#23887) RazielZ Többször csináltam ilyet(volt hogy 15-20 mm-t is emeltem rajta),semmi gond nem lesz belőle és ekkora eltérésnél teljesítménycsökkenés se lesz.
    (#23888) Destroyer1
    Kezdésnek húzd ki a ventijét és tisztítsd meg a csatlakozót-sokszor ez is elég.Nem nyúltál bele a ventiprofilba Afterburnerrel?

    Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

Új hozzászólás Aktív témák