Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz DarthSun #360 üzenetére

    Mit mondjak, már igen. :D Van épp elég kommersz cuccom is.
    Másik tény, hogy ez az Akuatek hűtő lett az első vizes holmim, mert EZT a tuning MSI vga-t sajnos nem sikerült megcsípnem. :(
    Kíváncsi leszek a pumpa hangjára és a teljesítményre (korabeli tesztek nem sok jót mondanak róla).

    A Silverwind jól működik (többit még nem próbáltam), mind a 4 led világít, a szabályzó is rendben van. Sajnos szállítás során mind a négy vacak fehér műanyag karom/pöcök letört, szóval újítanom kell valahonnan ilyen rögzítőket. :U

    Az Asus Lion Square (PH cikk a linken) megy apróra így ahogy van, képekkel alaposan megtűzdelve, az árát illetően még bizonytalan vagyok, plusz valamiért így a nyár közepén nem nagyon viszik a "régebbi" hardvereket... :D Talán érdemes kivárni vele, nem kótyavetyélném el, ahogy a 88 gétével tettem tegnap. A hűtő párja majd később érkezik és az marad a gyűjteményben, szóval azzal a darabbal már hivatalosan is megkezdtem a 775-ös platformra is a cpu coolerek vadászatát (4. darab lesz) és csak ritka és érdekes (és olcsó) :DDD példányok kerülnek majd bele. Hirdetést erről nem teszek fel, ezeket majd privátban fogom levadászni, ami érdekel.

    A Matrox kártya működik egyébként simán vga-ként is? :F

    RexMaximus: Köszönöm! Ha lesz időm ősszel, megejtem a nagy retró procihűtő tesztet.
    Sajnos nem fog az összes példány szerepelni a tervezett cikkben, mert van olyan, amelyiknél a gyári ventilátor be van állva, vagy a felfogatás egy-két esetben nem lesz jó az adott foglalatra (s478), házi barkáccsal meg nem szívesen foglalkoznék. De ez benne volt a pakliban, mikor nekiálltam beszerezni a holmikat, hogy becsúszik pár ilyen is.

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák