Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tas

    tag

    Nem akartam vitakat gerjeszteni hozzaszolasommal csupan szemelyes tapasztalatomat irtam le :DD

    Ha valami szar az szar. Razuztam a jo kis ALC650est opton a jonak nem mondhato Thomson erolkodomre es a nem eppen high end rendszeremen is hallottam a zajt. Regen az SB Live 1024 csoda digit kimenetet hasznlava is hasonlo eredmenyt kaptam, igaz valamivel kevesebb volt a zaj, de volt. Nem en voltam az egyeduli. Haver lenyegesen jobb cuccan is zajos volt a Live 5.1 digit kimenete, amit csak egy jo minosegu UPS beszerzesevel tudott haver megszuntetni (agyonszurte a 200at :))

    Elmeletileg helyenvalo amit irtal, de gondolj bele, ha a DAC eleve zajos jelet kap, akkor zajos jelet csinal belole, mert szegeny nem tudja, hogy arra az infora neked nincs szukseged es beleteszi. En voltam a legjobban kiakadva miutan kifizettem 6 ropit az optokebelre es tovabbra is szar volt a hang. Fizetesem kisebb reszet belefektettem egy TT Sky-ba teljesen maskepp hallom gepem hangjait. Gyonyoru hangzas es semmi zaj, mind analog es mind digitalis csatlakozasssal.

Új hozzászólás Aktív témák