Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sodomizer

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék tanácsot kérni kültéri kamera ügyében. A házam összes okos eszköze Xiaomi (köztük beltéri kamerák) ezért naivan azt gondoltam hogy a kinti felújítás közben előrelátó módon kikábeleztetem a leendő 3 kültéri kamerám helyét, majd veszek oda 3 xiaomi valamit, hogy illeszkedjen az ökoszisztémába.

    Ezután ért az a kisebb meglepetés hogy a Xiaomi ilyen scenariora nem készült fel. Vagyis arra hogy én előre odarakom a kábelt, amiről 0-24 kaphat áramot. Minden kültéri kamera amit tőlük találtam akksis, vagy van hozzá 20 meter kábel egy villásdugóval...

    Amiben kérnék iránymutatást az az ( mivel semmilyen más márkát/kamerát nem ismerek, abszolut laikus vagyok), hogy ti mit ajánlotok kültérre...

    Az alábbiakat kéne tudni
    - Nem akksis, villasdugos hanem direkt áramforrásra köthető (vagyis benne van a trafo)
    - Wifi kapcsolatot kezel, nem kell 5G
    - A hozzá való Android alkalmazás 2022es standaroknak megfelel, evilági, modern, letisztult és felhasználóbarát, és nem úgy néz ki mint valami 2004es weblap, valamint nem kínszenvedes beállítani
    -Széles látószög (130 körül), legalább FullHD, tűrhető framerate
    -IP65
    -Faszán lát éjjel
    -Lehetőleg 2 irányban közvetít hangot
    -Lehetőleg minimálisan intelligens (felismer emberi alakot, vagy ha le akarják lopni, mindenről értesítést küld)
    -Tud rögzíteni, lehetőleg felhőbe de legalább memóriakártyára

    Köszönöm a segítséget

Új hozzászólás Aktív témák