Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    (#71) Retro11 pont ugyenezen gondolkodtam este amikor neztem a keped, hogy jo ez az utomunka, de a kocsihoz kevesbe illik. portrekhoz sokkal jobb.
    motorhazteto zsanerok kezdik megadni magukat? en is szivok azzal :) ugy latszik korral jar. ic vicces kulsot kolcsonoz a kocsinak, arulkodik vmi orult tulajrol :DDD koszos a kocsi v lepattogott itt-ott?

    (#72) gab.m kiskornel +1. a kep alja sztem total felesleges es engem zavar is. 1:1?

    (#75) kiskornel nem ertek veled egyet, hogy vissza fele fejlodnek de nem is kell mindenben egyetertenunk :P
    ez egy marha nagy mezo volt, sehol semmi. nem tudtam volna mit belekomponalni, max a mellette fekvo foutvonalat :N nekem meg tetszik is igy minden nelkul, ez az alfold, jellemzo taj...becsillanas eredeti. nem latom mit csesztem volna el az eredeti expon ha ennyit sikerult kihozni ebbol a szutyok szenzorbol 1 expobol szembefenyben. de azt megertem, hogy valakinek tul sok az utomunka. lehet tul sok adam dobrovits meg heavenmanphotographyt nezegetek. teny hogy zajos, de ettol fuggetlenul nekem tetszik es kesz :P

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák