Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz Retro11 #51 üzenetére

    ty. volt azert azon utomunka, karikas is volt kicsit a szeme...vagy mire fekudnel meg ra? lehet nem is lovom ujra, jo az igy. csak kiretusalom a hajszalakat meg sztem egy kis +fekete/+kontraszt elferne rajta...mondjuk lassan ott tartunk, hogy le sem engedi fenykepeztetni majd magat, mert felrakok mindenfele ki nem sminkelt ilyen-olyan kepet rola :B ez is csak ilyen "allj meg ott, szep piros bokor van a hatterben megneznem hogy mutat kepen" jelszora keszult setalgatas kozben :)

    amugy az utomunkaid nekem ugy altalanossagban bejonnek, klasszak. elso kep is nagyon jo szinvilagu, csak igy hatulrol a darazs? nem tul mutatos, lehet csak az egyik viragra koncentralva jobb lett volna, rovar nelkul.

    (#52) Chapel ja hat nagyon jo tajkepet meg makrot sem egyszeru loni, de legalabb a szitakotoket nem kell pozoltatni....bar elnezve egy ket 1x kepet :DDD
    ezt a studiomakro dolgot tovabbra sem tudom hova tenni, eleg illuziorombolo. begyujtik a rovarokat aztan beviszik muterembe, rarakjak ilyen-olyan novenyre mindenfele hatterrel...ez engem nem vonz. remelem azert 1x kepek nagy resze nem ilyen...

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák