Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    (#4557) zgospel
    :))

    (#4560) Real_Necro
    Látom, hogy akkor ezt nem nagyon tudják az emberek emészteni, a két pólus egy képen való megmutatását.
    A csilláros dolgot még értem is.
    Mindkép kép montázs, ahogy Ropi is írja.

    (#4562) kiskornel
    A második képnél van egy ember aki a kamerába nézett, a többi pedig a vőlegényre, a vőlegény, pedig ki a lányokra. Ugyanez az első képnél, a teraszajtón át benézett anyuka látta meg lányát, aki éppen elkészült és kifele néz az ajtó irányába. Nem értem, hogy gondolod az irányok zavarát, de vélhetően nekem jobban a szemem előtt van maga az egész épület és a szitu.

    (#4563) Throme
    Véletlen expó szerinted, egy adott pillanatot, két szemszögből megmutatni? Készülődésnél egy-egy ember van jelen és ilyenkor, ha ilyen pillanat van, akkor mindkét oldalt jó megörökíteni, ami meglehetősen nehezen kivitelezhető... de biztosan véletlen expó. :)
    Azzal nem tudok mit csinálni, tudod spontán kép, nem mű és megrendezett... amúgy szerintem egyáltalán nem zavaró, hogy 1 ember belenéz a kamerába... a pillanatot így is visszaadja.
    Nem érted a fekete fehér megoldást, hát akkor nem érted, erre nem nagyon lehet mit írni.

    Látom már értelmezési gondok vannak egy montázs kép esetén, tipikusan elkeverednek az emberek, és nem tudják értelmezni a tartalmi részét a képnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák