Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz python1 #79216 üzenetére

    Nem placebo, a Milka remekül hozza a tömeget. Zsírtömeget. :DDD

    Eszemben sincs gibbonkodni, én tornászokhoz járok erősíteni. Talán úgy lehet a legjobban érzékeltetni a különbséget a street workout és a torna között, hogy videót linkelek. Random sw izé. 2012 US Olympic Men's Gymnastics Team. Rendben, nem fair dolog olimpikonokat összehasonlítani olyanokkal, akik nem is biztos, hogy ebből élnek, de akkor is átjön a különbség. Amit manapság a street workoutosok nagy része csinál, az semmi más, csak "bar hopping". Nehéz, meg kell hozzá erő, de a fasorban sincs egy keresztfüggéshez képest. Meg abszolút nem figyelnek a szabályosságra, a tartásra, az eleganciára, sőt ha valaki egy sw versenyen tornászosan szeretne gyakorlatokat végrehajtani, pontlevonást kap, mert ez egy "kötetlen sportág" és "nem elég eredeti" a kivitelezés. Ugye nem kell mondanom, hogy ez mennyire faszság... Kb mint amikor a teremben a tahóhülye 60 kilóval "bicepszezik", közben egész testből rángatja, a másik meg szép koncentráltan végzi a gyakorlatot. Ettől függetlenül vannak nagyon erős street workoutosok, akik igyekeznek szépen csinálni az erőelemeket. Ők jellemzően a posztszovjet államokban élnek, ott divat a statikus erő minél magasabb szintre emelése. Viszont jelenleg az a trend, hogy ha nem pörögsz a rúdon egy versenyen, akkor esélyed sincs komoly helyezésre. Ez mondjuk engem pont nem érint, mert nem igazán szeretnék versenyre menni, meg nem is vagyok azon a szinten még.

    (#79217) Radnix
    195 centi. :K

    (#79220) Jorus
    Én szívesebben lennék könnyebb. Nyáron meg is próbálok lediétázni olyan 10-12 körüli testzsírszázalékra. Most picivel 15 alatt vagyok, felső két kocka elkezdett körvonalazódni, meg ha ráfeszítek a hasamra, akkor végig látszik az egész.

Új hozzászólás Aktív témák