Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabánya

    senior tag

    válasz Shadowbull #29919 üzenetére

    ha lenne elég helyem egy erőkerettel, döntető támlájú paddal mindent át tudnék mozgatni más nem is kellene

  • hrvp

    aktív tag

    válasz Shadowbull #29919 üzenetére

    Valóban csak akkor lehet otthon normálisan edzeni, ha egy vagyont költ az ember a normális felszerelésre.
    Én eddig leggyakrabban egyedül edzettem, idén először volt normális edzőtársam, egy jó cimborám, aki olyan erőben van, mint én, teljesen ugyanazokat a gyakorlatokat végeztük. Hatalmas motivációt ad, hogy mivel szinte azonos képességekkel rendelkezünk, ezért ki kell hoznunk magunkból a maximumot, hogy mondjuk eggyel több ismétlést csináljunk mint a másik. Ha egyedül, vagy otthon edzenék, ha épp szar napom van, fáradt vagyok simán "elalibizném", hogy elég a kisebb ismétlésszám, kihagyom azt a gyakorlatot amit épp utálok, így viszont erre esélyem sincs, mert akkor bealáznak, szóval nem lazsálhatok. De alapból a teremben sokkal motiváltabb vagyok, pedig nem vagyok egy társas lény, kifejezetten utálok sok ember között lenni.
    Amit viszont rühellek teremben az az aerob/cardio, 5 perc után halálra unom magam, itthon viszont simán ki tudok kapcsolni közben és gyorsabban telik az idő. (ettől függetlenül itthon sem szeretem :D ) De persze a legjobb kint a szabadban tekerni vagy gyalogolni.

  • Yeffy

    veterán

    válasz Shadowbull #29919 üzenetére

    akkor azt is tedd hozzá, hogy neked. :)

    mert elég sokan, köztük én is, sokkal jobban tudnak teljesíteni, ha teremben vannak, plusz ha van edzőtárs (nálam is, aki segít, húz, stb, mert amúgy ellustulnám sajnos, igénylem a figyelmet, motiválást), esetleg spéci gépek, eszközök is ugye teremben inkább hozzáférhetőek, mint otthon.

    személy szerint a tükrök engem marhára zavarnak, meg a sok, magát bámulgató pokémon majom, csak a helyet foglalják. én, ha rendesen benne vagyok egy gyaksziban, és hajtom végre ezerrel, arra koncentrálok, nem arra, h bámulásszam magam. régebben sokszor még a szemem is lecsukódott pl fekvőzés, guggolás, stb közben, de erről sikerült leszoknom nagyjából, mert ugye veszélyes lehet pl guggolásnál, véletlenül megbillenek.
    egyedül talán a guggolásom nézném meg néha szemből, de edzőtárs mindig segít, korrigál ebben is, így a gyakszira tudok koncentrálni, nem a bámulászásra....
    plusz ugye a hangulata tertemnek, találkozás spanokkal, az egész hely miliője... én szeretem.

    nyilván mindenből tisztelet a kivételnek. ha te introvertált (vagy hogy a tökömbe kell írni :D ) személyiség vagy, akkor nyilván zavaró tud lenni a nyüzsgés, zsivaj, vasak hangja.érthető.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák