Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz neophyte79 #182706 üzenetére

    Nagyon vonz a régi edzéstervem, ami hosszú távon túledzésbe vezet, ráadásul még izmosodni se nagyon lehet vele. Szinte mindig nagyon alacsony sorozat- és ismétlésszámon voltam nagyon magas intenzitással. Még 1-eket is sokat nyomkodtam egy időben, pedig egyértelműen hülyeség volt.

    Mióta megint edzek, azóta a 6x5 nálam valami hihetetlenül sok ismétlésnek számít, kábé ez az állóképességi edzés nálam az eddigiekhez képest. :D

    A tervem az, hogy megtartom a múltamhoz képesti sok ismétlést, de az edzés részévé teszem a 3RM-eket is.

    8-án jön a következő húzódzkodásos nap, valami ilyesmit tervezek, de még alkakulhat:
    1-3 sorozat: 5 ismétlés 17 vagy 18 kilóval
    4-6 sorozat: 3 ismétlés 23 vagy 24 kilóval
    Levezetésre pedig 3x3 ismétlés saját súllyal.

    Ha minden igaz, szilveszterre már 75 kiló körül lehetek, akkor tán teszek be majd egy képet, de tippre még mindig zsíros leszek nagyon. Viszont ha a fogyózós topikba rakok, akkor tuti, hogy ide is. :)

    szőröscica: Nálam ez az ésszel, óvatosan. Régen bírtam a 3x3-akat is izommal, csak egy idő után idegileg lett sok. Fájdalomra lóbalzsam és nadálytő volt szokás régen, most nem tudom, mi a favorit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák