Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz HussarF #125541 üzenetére

    Wood is, tőlem szedte jobbtól lopni nem szégyen :R

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

  • fanti

    addikt

    válasz HussarF #125541 üzenetére

    "Akkor szépen lassan olvasd el megint azt, amit először írtam. Egészséges, fiatal embert minek akarsz roborálni?"

    Egészségeset nem szükséges, de beteg fiatalt szükséges. DE NINCS MIVEL!
    De ott a béres csepp, hátha.....

    "Te most idejöttél és kb. azt mondtad, hogy a koksz veszélytelen, bátran tolja mindenki. Nincs azzal semmi probléma, hogy ezek gyógyszerek."

    Igen, okosan, orvosi kontroll mellett teljesen veszélytelenek az anabolikus szteroidok.
    És igen, ezek gyógyszerek, mára már ILLEGÁLIS gyógyszerek.
    Voltak páran, akik nem bizonyíthatóan, hanem csak VÉLHETŐEN a szedésük következtében haltak meg?
    Nos igen, voltak páran.
    Voltak akik a legálisan kapható alkohol és nikotin termékektől haltak meg?
    BIZONYÍTHATÓAN nagyon sokan.

    Volt egyszer egy barátom, ő mondta volt, hogy a szteroidok gyógyszerek, a gyógyszereket meg azért csinálják, hogy egészségesek legyünk, szóval minél több szteroidot szedsz, annál egészségesebb legyél (kb. ezt írta Wood is, tőlem szedte ;] ). Csak ez a barátom ezt viccből mondta, te meg úgy tűnik, hogy komolyan gondolod. Ha megmondanád, hogy hol lehet jó cuccot szerezni, esetleg lenne értelme annak, hogy idejöttél észt osztani, de így elég felesleges.

    Írtam én olyat, hogy használj napi 500mg dianabolt? NEM!
    Pont az ellenkezőjét írtam, mindenki próbálja a lehető legkisebb mennyiséget használni, ami már neki hatásos!
    Ez az esetemben (140kg, 188cm) maximum 30mg naponta!
    Ez szerinted sok?

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák