Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • God Vazzeg

    veterán

    válasz Jojo5 #47870 üzenetére

    Nincs ezzel gond, vitamint meg ilyeneket én is szoktam tőlük venni. Bár a cink kiegjüktől hányingerem szokott lenni :D A fehérjéjüket nem bírom emészteni, puffadok tőle, a no fokozójuk hatástalan volt, szinte mindegyiket próbáltam. De amúgy jó cég, és biztonságos, tuti nem ér sz@rt se ha tőlük veszel valamit :D

  • spammer

    veterán

    válasz Jojo5 #47870 üzenetére

    Amúgy ez tök érdekes, amikor egy viszonylag "külsős" ember arcát kötik egy gyártóhoz/márkához, és az alapján kedvelik/utálják az adott brandet. :U Mert ha bunni nem létezne vagy nem lenne ilyen stílusa, vajon akkor is divat lenne-e utálni a szkájteket? Bigyótek vagy annak más márkái nem kapnak fikát, pedig az sem különb semmiben, max nincs annyi pénzük -"agresszívan"- reklámozni. :) Nem, nem védem a szkájnetet, csak leírtam egy érdekességet, miszerint egy adott márka képviselője milyen hatékonyan tudja rontani egy adott márka hitelét/hírnevét stb.. Vagy ott a nemrég történt Majka-Scitec eset.

    Sarkított példa: engem sem érdekel az új James Bond film, mert rohadtul irritál a faarcú Krég gyerek, viszont ez még nem jelenti automatikusan azt, hogy a James Bond filmek szarok, vagy azt, hogy egyébként a Skyfall konkrétan szar film lenne.

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Aktív témák