Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    válasz Ijk #37203 üzenetére

    :F

    amúgy melyik csajra gondoltál a képen ? mind2nek nagyobb a karja mint boxinak... :-9

    ;]

    a hasazás miatt nem lesz nőd hát nem tudod... legyél kubai koxos macsó... az a menő... :DDD csak dobd ki az agyad mert ép gondolkodással azt nem lehet megjátszani

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

  • Boxer001

    veterán

    válasz Ijk #37203 üzenetére

    A faxt, ő a túl normális (értsd van barátom és jó kislány vagyok) kategória. Annyit értem el nála, hogy bejövök neki, de kit érdekel...amúgy egy nagyon kedves, aranyos csaj. Kicsit husibb, de nagyon fain kis csaj.
    Jojo
    Baszki most már tényleg kezdem unni ezt a témát...egyszer beírtam (de mi a faxomért, többet ilyen nem lesz), hogy kimaradt a ziccer, mert nem tudtam késő este lemászni egy 130 km-re lévő helyre kocsi nélkül...erre azóta mindenki ezzel basztat, hogy mert én nem találok nőt. Novemberben lett vége a szájbabaszott kapcsolatomnak, azóta eltelt sok hónap, egyszer se kerestem semmilyen nőt konkrétan, hogy na most barátnő kéne, mert leszartam. Majdnem 10 évet éltem 2 kapcsolatban, elég volt egy időre. Az azt jelenti, hogy nem találok nőt.
    Tényleg eldurran most már az agyam. Nem vagyok egy matyóhímzés, meg nincs 50-es karom (kicseszettül leszarják a nők, de mindegy), de ha nőt akartam volna idáig, akkor minden héten keféltem volna, és ebben nincs semmi nagyképűség...ribancok mindenhol vannak. Ezt most nem a te személyed ellen írtam...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák