Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Érkezik a Crucial LPCAMM2 memóriamodulja

    ph Az új szabványra épülő opció 32 és 64 GB-os verziója árat is kapott már.

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

Aktív témák

  • Vandit.

    addikt

    válasz spammer #30922 üzenetére

    És mi is a gond ezzel, hogy van benne 20g?

    A glukóz, szacharóz, maltodextrin és keményítő-kivonatok ezzel szemben egyformán hatékonynak tűnnek a vércukorszint, és szénhidrát oxidáció szintjének fenntartásában, és így a teljesítmény növelésében. A szénhidrát választás azon alapulhat mi a legjobban tolerálható az adott körülmények közt. Ami mindezt nagyban befolyásolja az a koncentráció illetve ozmolaritás. A legnépszerűbb források még tolerálható koncentrációja:

    Fruktóz 35 g/l

    Glukóz 80 g/l

    Szacharóz 100 g/l

    Maltóz 120 g/l

    Maltodextrin 150 g/l

    Keményítő oldatok 100-150 g/l

    deniro: Ha próbáltad volna, akkor nem írnál ilyet. Én régen nagyon sokféle tápkieget megvettem, sok módszert kipróbáltam, úgyhogy nem csak úgy mondom a dolgokat. Többek között edzés közben ittam bcaa+glutamin+ch koktélt a megfelelő arányban ittam ch nélkül is csak aminot és elhiheted, hogy teljesen más az edzés így, mint ezek nélkül. Ez nem hájpolás, ez tény, hogy kitolják a fáradtságot, ergo edzés végére is majdnem ugyanannyi erőd lesz, mint az elején és ez nem midnegy. :)

    [ Szerkesztve ]

    A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Aktív témák