Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyxNyxNyx

    addikt

    válasz okibots #161 üzenetére

    Nekem egyébként ezek a lapok annyira gyengének tűnnek mikor például kiraksz egy 2-eset és az kirak még 2-t a deckedből. Egyrészt magában az csak 6, egy lap meg legyen már legalább 8-as erősségű. Másrészt meg ha felhúzol véletlen kettőt, akkor az egyből laphátrány. Persze van amikor jól jön ki a buffolásuk, de ellenem elég ritkán szokott.

    A tehenet én egyébként pont ebből az okból hanyagolom a szörnyeknél, amit írtál.

    Ma elköltöttem egy kis pénzt ládákra, már nagyon vágytam hogy kiessen egy legendary. Cserébe 18 ládában volt összesen 1 epic és 0 legendary, a többi kvázi szemét. Soha többet én pénzt erre nem költök, főleg hogy napi két és fél hordó simán megvan pár játékkal. A kis zöld cuccokból gyártottam még kettő field medic-et és egy Enikét (nem biztos hogy ez a neve, lusta vagyok megnézni).

    Ezt a decket raktam ma össze, eddig nagyon jól megy vele, kétszer kaptam ki, de sokat játszottam. Észrevételeket szívesen elfogadok, nem olvastam utána a deck építésnek, csak tapasztalatból raktam össze. Ez a 4 erősségű gold lap elképesztően erős. Rossz esetben kiraksz vele egy 8-as erősségű lapot és akkor a northern realms passzívja miatt lesz egy 6-os arany és egy 10-es arany lapod. Jó esetben elindítod az újraélesztési láncot a sok medic-kel. Az is beteg mikor már a harmadik priscilládat játszod ki.

    DrDobos: Szerintem csak hordót lehet még venni abból.

    [ Szerkesztve ]

    "I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Új hozzászólás Aktív témák