Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huntenseN

    tag

    Sziasztok.
    Kicsit megkésve ugyan, de ma megvettem a játékot. Telepítésnél az 5. lemez behelyezése után crc errort kapok.. Próbáltam, hogy a lemez tartalmát felmásolom a vinyóra, de azt sem engedi, tehát egyértelmű hogy hibás a lemez.
    Google-n próbáltam keresgélni, van-e valamilyen megoldás, de mindenhol csak a probléma volt, megoldást nem találtam.
    Ti esetleg tudtok valamit?
    Komolyan le kell töltenem 70gigát? A Social Club-os letöltő 500-600k-val tölt, siralmas.

  • huntenseN

    tag

    Sziasztok!

    Tényleg ennyire igényli a játék a 4 magot? Skylake pentiumon játszhatatlan, vagy én csinálok rosszul valamit?
    Leírom a sztorit:
    Eddig egy ősrégi C2Q Q9400 (2.66ghz) 6GB ram, GTX 750Ti konfigon játszottam, normal-high beállításokon, 30-40 fpssel, akadás nélkül.
    Most váltottam skylake-re, de ideiglenesen egy G4400 került a gépbe, 16GB rammal, és a GTX750Ti-vel.
    A játék teljesen játszhatatlan lett, folyamatosan akadozik, de még 800x600 full lowon is.
    Nagyon érdekes a jelenség, mert egyébként az fpsem ilyen 50-60 körül mozog, de amikor beakad a kép, akkor 1fps-re esik le egy pillanatra. Namost ez a jelenség 3 másodpercenként jelentkezik..
    Néztem videókat, simán tolják ezzel a procival gond nélkül, sőt, még C2D-vel is megy különösebb probléma nélkül, ha lehet hinni a videóknak.
    Az szintén érdekes, hogy az Overwatch-nál nincs ilyen probléma, 20-30 fpssel többet tud a pentium, mint a régi C2Q, pedig az ráadásul multi.. Stabilan tartja a 60 fps-t, nincsenek akadások.
    SSD-n van a win, és a GTA is.

    Elnézést a hosszú postért, segítséget várok, mert teljesen össze vagyok most zavarodva, hiszen a G4400 azért jóval erősebb már, mint egy 8 éves C2Q, pláne alap órajelen..

Új hozzászólás Aktív témák