Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaci84

    őstag

    válasz bluuzia #78060 üzenetére

    Szerintem ez nem igaz. Ha én kinlódok vele a prepekkel, akkor miért adnék azért a 20 percért többet??? Ha jár a 35-40, akkor várom mikor hív meg valaki és ad nekem ennyit. Nem ez a jellemző. Finoman szólva nem kell válogatnom a meghívások között. Egy-egy gáláns úriember akad az rendbe. DE, ha adok annyit oké, de te akkor meg visszahívsz a sajátodra ahol minden kész és akkor ott meg én kapok ugyanennyit azért a 20 pecért vagyis az átlag meglesz.
    Kaci prep+finalá 1,5óra - 50% - 1M
    Bluuzia finale 0,5 óra - 50% - 1M
    Átlag 2 óra = 2 Milla

    Bocs, de a HSZ-edből láttszik, hogy sokan nem jól számolnak.

    Amúgy köszi a segítséget. Bár azért az spesiális eset volt a tesztelési dolgok miatt.

  • Plata

    félisten

    válasz bluuzia #78060 üzenetére

    Nekem szar a táblám és nem tudok 50%-ot adni csak 45%-ot,de azt meg szoktam adni.
    Mondjuk engem már kurvára idegesít a heist táblám bugja,prepeknél sem tudok normálisan választani ruhát sem,mert ott is ugrál a billem,kettesével hármasával.A tábla jobb oldalán lévő dolgok bugosak,a menekülő ruha,a kijárat választás,meg a pénz osztás is.Érdekes hogy a bejáratot tudom választani normálisan,kijáratot nem mert ott elkezd ugrálni,most tegnap is elegem lett,noose geart akartam választani álca ruhának,de folyton elugrott róla a bugstar equipmentre.Úgyis szar kedvem volt így hagytam is a picsába. :D
    De 15% tényleg elég vérszegény.
    Amikor neked is véletlen 15%-ot adtam ,mert ugye az a buzi tábla bugzott akkor is,inkább újra indítottam a heistet és kiléptem sessionból.Nem vettem észre hogy a tábla vissza váltott 15%-ra csak mikor elindult.
    Ez a kicseszett tábla bug ami tetűre fárasztó,volt már hogy buktuk miatta a heist indulást is,nem tudtam időben elindítani mert teljesen be hülyült a tábla.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák