Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    válasz Met #58742 üzenetére

    Erre nem igazán tudok mit mondani, mert nincs warehouse-om, de de ebből itt minden kiderül, most én is ezt tanulmányozom. A közepes warehouse 42 ládát bír, a nagy 111-et. Én 2 közepeset tervezek venni, mert 2 nagyot egy örökkévalóság lenne feltölteni. A reddites fickó 8 percet számol 3 ládára, így utána matekozva szerintem 10 óra csak ezzel eltöltött játékidő lenne mind a kettőt feltölteni (amúgy 1-et is kb ennyi lenne, mert 5 perces cooldown van, ha igaz). Plusz itt ugye a supply is pénzbe kerül, 2 raktárnál egyszerre 3 ládával számolva kb 1,3 millió feltölteni őket... Az árukon kívül, amiért megvetted a raktárakat.
    Persze valamennyire visszahozza az árát, de ha indítasz egy fullos eladást, és valakinek a kedves THCC-s ismerőse berobbant cheattel, vagy csak kitesz a járműből (mint tegnap), én törölném is le abban a pillanatban a játékot.

    Meg ugye minél több raktáras supplyt és eladást csinálsz, annál mocskosabb lesz az iroda:

    Nálam már csak ez komoly visszatartó erő :D

    Én azt mondom inkább hangár, ott ha egy cheater tönkreteszi az eladásodat, időn kívül legalább pénzt nem buksz, mert ott a supply ingyenes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák