Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Locutus #56923 üzenetére

    Igen tudom.

    "... az újabb ingyenes tartalmak mellett további Shark Card eladásokat produkálnak."

    Új tartalom = újabb pénzköltések a felhasználók részéről = plusz bevétel

    (#56927) Kiskokó

    (A világ úgy működik mindentől függetlenül, hogy mindenkinek magáért kell kiállnia és a céljait végigvinnie, mert más helyette nem teszi meg egyiket sem.)

    Egy számítógépes játék hibái és egy 30 milliós autó általad írt problémájának összehasonlítása rossz példa.

    Az előbbinél a közösség avagy az adott játékos közössége fogja tudni elérni a hibák javítását (ha azt magától az adott fejlesztő nem teszi meg), mert azt már annyian jelentik és kritizálják minden csatornán-forráson keresztül, hogy a kiadónak-fejlesztőnek kellemetlen a sok rossz negatív írás-kritika.

    "Long story short, singleplayer and the franchise has it's reputation for a reason, BUT thanks to Take Two Studios for starting a lawsuit on community modder NTAuthority if he doesn't end the development of alternative multiplayer... Now we are stuck with your absolute garbage hacker-filled online mode. Not to mention lack of dedicated servers and current p2p system makes this said online mode a timeout simulator and afk loading screen clicker game.... GJ! a company with such revenue shouldn't be able to release such a broken garbage. I honestly spent at least 200 hours on loading screen out of my 800+... Milk the cow! oh wait u couldnt who buys ur shark cash cards? Indeed, if we set aside the technical brain♥♥♥♥, and idiotic policies, even online could be helluva fun."

    Ezt egy olyan haver írta anno az alábbi időpontban Posted: 8 Mar, 2016 @ 5:23pm Updated: 29 Mar, 2016 @ 12:22pm, aki most tart 1,566.6 óránál és az elmúlt 2 hétben 25.8 órát játszott a játékkal. Én most tartok 799 óránál 2015. óta és maximálisan egyetértek azzal amit ír.

    A Steam értékelések elég jó példák erre, hogy rengeteg ember látja úgy, hogy ez így nem jó a jelenlegi formájában és baromira tré az egész a Take Two, Rockstar és a GTA Online-ra nézve egyaránt.

    Több más játéknál figyelnek a játékosokra akikből szedik a pénzt és azok jelzései szerint módosítani-újítanak az adott játéknál. Nem kell mindent úgy csinálni ahogy a játékosbázis elvárja, de lehet feléjük jelezni és éreztetni egy-egy gesztus formájában ami az igényeik kielégítése ha nem is teljes mértékben és mindenkinek megfelelni, de mindenképpen lépni pozitív irányban a jelenlegitől.

    Ez a bármilyen szintű pozitív irány _jelenleg_ a GTA V/Online esetén kimerül az ingyenes DLC-kkel.
    2015. április 12. után elindíthattad a játékot, kijátszhattad a főtörténetet legalább 30-40 óra alatt. Ez így tök jó.

    Behozták az Online-t ami több sebből vérzik és annak a helyrepofozása nem úgy tűnik, hogy nagyon olajozottan menne... de ehhez már nem fűzök sok reményt, mert már tavasszal jön a RDR2...

    Összesen amit szeretnék: játszani a GTA Online-al úgy hogy a javítható bugokat kezeljék időben...

    Ehelyett ami van a gyakorlatban: Várok a töltőképernyőnél, lehetőség szerint megoldom a felmerülő bug-okat, ha más nincs és nem tudom megkerülni-megoldani akkor jöhet a játék újraindítása és megint a várakozás a betöltésre, ami hol gyors hol nem az...

    ...ilyenkor hiába van a gép minden alkatrészre a stabilitásra és sebességre kihegyezve, SSD az OS-nek és csak a játékoknak fenntartott HDD amiről pöröghetnek, pár hetes telepítésű Windows amit karban tartok szokásomhoz híven, továbbá 240-es letöltésű és 20-as feltöltésű stabil internet ha a program amit használni szeretnék hibákkal teli és lassú.

    Ma pl előfordult az, hogy délután 14-15 óra között single/offline-ból átlépve multi/online-részre pár perces aktív töltögetés után semmi nem történt csak a felhők felett voltam és néztem fentről a pályát...

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák