Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Csizmás

    félisten

    válasz Dtomka #55734 üzenetére

    majd este mehet MCC a jettel :))

    "Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

  • Plata

    félisten

    válasz Dtomka #55734 üzenetére

    Én fent voltam kb hat órától eddig,sok Ph-s játszik,állati nagyokat baromkodtunk,irtó fura dolgok történtek.
    Dupla pénzt fizetnek az MC küldik,így a pénz valósággal dől.Olyan 700 ezret kerestem csak MC küldikből.
    De voltak irtó fura dogok.
    Először adtunk el valamit,talán hamis pénzt vagy kokót?
    Posta kocsival kellet vinni,jött Saabe hogy megtol minket,kiderült hogy valami bug vagy modder van a sessionban,amikor bizonyos ponton Saabe hozzáért a postáskocsi hátuljához a postáskocsi elkezdett vagy 500-al repeszteni. :DDD
    Irtó durva vooolt.Bármi aminek Saabe nekiment mintha puskából lőtték volna ki elszállt,kár hogy nemvolt sebességmérős event,megnyertük volna postáskocsival,ha Saabe jó helyen lökött meg minket repültünk vagy egy kilómétert. ;]
    Később volt egy vicces dolog,MC küldiztünk,én a klubház bárjában hulla részegre ittam magam,úgy ültem be valakinek az insurgentjébe a géppuskához,asszem insurgent volt.Amikor ki szálltam a tetőn a géppuskából a karim felrepült vagy 7-8 méter magasra és pörgött mint a búgócsiga. :DDD
    Nem tudom miért volt,azért mert hulla részeg volt vagy egyéb okból,de jót röhögtünk.
    Később másik MC küldiben el kellett menni egy rabért hogy kiszabadítsuk,de lenyúlták a helinket,így azt hiszem ha jól emlékszem Hacseki hívott magának talán merryweather helit,valami helit hívott ez a lényeg,heli jött lefelé odaálltam mellé hogy ha leér egyből be száljak hátulra,de lol a heli a levegőben olyan 2 méter magasan megállt a pilóta a heli alá került én meg a pilóta ülésre. :D
    Hát azon is jót röhögtünk,még is hogy a rákba teleportálódtam be a helibe a pilóta meg alá.Jah mivel meglepődtem így leszálltam a helivel,a pilóta meg lapos lett. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák