Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz gyugyo79 #46792 üzenetére

    Persze, mindenki mondja, hogy jönnek a több magot használó alkalmazások és jaj lesz a kevés magos processzoroknak, de ez évek óta nem jött be a játékoknál. A gond csak annyi, hogy az AMD már hosszú évek óta ezen több magos felhasználáson lovagol és mindig beesik két szék között a pad alá. Bár még pár év és talán tényleg bejön nekik ez. Az egész azért "vicces", mert igazából játékokhoz egy G4560 is elég lehet és simán elvan egy nvidia 1060 mellett fullHD felbontásban.

    A másik, hogy eleve nem értem a nagy felhajtást a gamerektől. Nem igazán a játékos közönség árazása és nem is ők voltak a célcsoport ezzel a processzorral. Én is kíváncsi lennék, hogy RAW fileok konvertálásánál mennyire gyorsul be, de azért biztos, hogy nem adnék ki egy processzorért ~ 600+ Eurót (Amazon.de-n most váltva olyan 195.000 Ft).

    Viszont: pont a fenti bekezdés miatt kérnék mindenkit, hogy amennyiben nem közvetlenül a GTA V-öt érintő tesztről van szó, úgy tartózkodjon a további intel vs amd témától. Tudom, hogy nagy a hpye, de megvannak erre a megfelelő topikok. Köszönöm szépen.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák