Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geckowize

    őstag

    válasz CactuS #37050 üzenetére

    Szívesen besegítenék, csak ezt én pont nem tudom, te viszont - ha emlékeim nem csalnak - igen. :)
    Viszont másban szólj, és segítek, pl újrafogalmazni, amit alapból is én írtam, csak nem összeszedetten.

    Amúgy lehet naiv gondolat, de egy wishlistet nem lehet csinálni, amit vmi change.org jellegű oldalra kiraknánk és terjesztenénk a GTA Online netes közösségekben, aztán a rockstarnak elküldenénk?

    Amik nekem eszembe jutnak, hogy milyen rohadtul idegesítő dolgokat hogyan lehetne javítani:

    - fegyverszekrény (vagy fegyver eladása, aztán ha a user újravásárolja, az ugye pénzköltés, a pénzköltés meg eredményezhet shark card vételt tőlük... Benny's-nél tegnap tuningoltam a Sabre Turbo Custom-öt és ott pl le akartam venni az előzőleg felrakott 10-20k közötti Livery-t és a "None" menüpont - azaz, hogy semmi sem legyen fent - 10k volt... megoldják ezek :D )

    - reportolási rendszer legyen már megcsinálva úgy, hogy bármikor reportolható legyen valaki, nehogy már megvárjam, míg következő missiont/race-t/egyebet megszavazzuk, megvárjuk míg betölt, aztán kizárólag ha host vagyok, akkor mehetek a view joined players info-ba és ott tudok rányomni, de a rohadék már öt éve lelépett...

    - Moslékkeverőfával tarkónverni azt, aki kitalálta, hogy ha elsőre nem sikerül online sessionbe belépni, akkor automatikusan a Story Mode-ba irányítson. Próbálkozzon újra, amíg nem nyomok mást. Ugyanígy próbálkozzon újra, ha esetleg jön update és le kell tölteni valamit (steam-esek nem tudják átérezni milyen ez). Régebben, mikor 1-2 hónap kihagyás után elindítottam, fél napig ülhettem a gép előtt, hogy kb minden 5 próbálkozás után Retry-re rányomjak...

    - Ha akarok új autót venni és tele van az összes garázsom, akkor ugye felajnálja, hogy lecserélhetem valamelyik meglévő kocsimat. Legalább egy istenverte figyelmeztető ablak felugorhatna, hogy amire lecserélem, azt nem számítja ám be... Persze tudom, ilyenekkel nő a valószínűsége, hogy shark cardot vesz a user... Úgyhogy azért mondok felugró ablakot ahelyett, hogy azt kívánnám, hogy mondjuk a logika oltárán tisztelegve, pl SZÁMÍTSA BE? :D

    - Lehessen már mute-olni könnyebben az embereket, vagyis egyáltalán lehessen, mert azon kívül nem tudok mást, minthogy kikapcsolom a menüben a voice chatet.

    - Lehessen már mute-olni a Heist-okat adó NPC-k pofázását, ha már skip trip-elni nem lehet mindig. Lehessen már elnyomni Heist outro-kat, meg ilyen köztes bejátszásokat, mint Prison Breaknél Rashkowskira rátaláláskor, valamint főleg a rohadt Humane Labs Raid első setupjában lévő FBI razziánál, mert már térden fogom lassan lőni magam...

    - Mi a jó életért nem lehet armort, snacket, egy-egy gombra berakni (anélkül, hogy macroznám a billentyűzetet meg az egeret), valamint kikapcsolni, hogy snackelésnél ne játsszon már le animációt, amikor nem fedezékben vagyok és mozdulatlan is egyben...

    - Loading loopba kerülő és emiatt elindulást akadályozó playert ne csak úgy lehessen kickelni lobby-ból, hogy több embernek kell reportolni......

    - Ha egy haver loading loopba kerül heist elején, legyen már HUD meg objective megjelenítés, és lehessen már letolni (ha egyáltalán lehetséges) 3-an a heistot...

    - Ha valamikor be akarom zárni a játékot és nem akarok negyed órát várni egy töltőképernyő előtt, ne kelljen már feladatkezelőben kilőni a játékot...

    (#37051) Plata : A CM-nél mi úgy csináltuk, a sawmill mellett ment el épp a vonat, amikor a Bensonokkal elindultunk, gondoltuk csak nem jár olyan sűrűn, menjünk csak a sínen. Ahogy beértünk az alagútba, láttam, hogy jön :D Aztán kb kitört az s betű a billentyűzeten, úgy rückwertzeztem, szerencsére épphogy kiértem... CM-en nem ajánlom ezt a trükköt. :) Amikor először mutatta nekem két magyar srác ezt a rövidítőt, ők mentek a Bensonnal, mi meg haverral utánuk Technicallal, aztán a két alagút közötti hídon kapta telibe őket a vonat, csak annyit láttam, hogy repülnek ki a francba :D

    (#37052) cyberkind: Az armored verziót vetted?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák