Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz Jazz #36807 üzenetére

    1.Nincs is benne ferrari,de van gyorsabb kocsi.
    2.passz.
    3.nekem mindegy melyik oldlalt van de lehet nagyobbítani a beállításokban asszem.
    4.passz
    5.shiftel fut.
    6.sztoriban minden autó eltűnik és nincs értelme autókat szerezni,online-ban sosem tűnik el.Ha mégis visszahívod.
    7.lehet erősebb gép kellene,vagy magasabb grafikai beállítások,
    8.ilyet sem láttam még.

  • Dogengar

    aktív tag

    válasz Jazz #36807 üzenetére

    8: Post effects, Depth of field.
    Ki kell kapcsolni.

    [ Szerkesztve ]

  • Mike

    veterán

    válasz Jazz #36807 üzenetére

    1-8 Nem. Ez nem NFS. Lehet benne autózni, de az csak egy közlekedési eszköz. Mit kell szegényt állandóan futtatni? Te kiszállsz a kocsiból, futsz? Hagyd szegényt sétálni

    :)

    komolyra fordítva
    a 3-asban a map lehet nagyobb
    6. összes GTA ilyen volt, ne hagyd ott a kocsi

    8. dörzsöld meg a szemed :D

    ez a játék ilyen. nem fognak rajta változtatni
    de ettől még jó.
    csináld a történetet

    kiscsibe
    bekapcsolod a rádiót a lakásban (otthon, ahol gta-zol), és jé, szól a rádió, és stream se kell
    minek ezt túlbonyolítani
    vagy ha mindenáron gépen akarod, akkor futtatsz mellett rádió streamet, ez a multitask
    ma már nem DOS van :)

    [ Szerkesztve ]

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Jazz #36807 üzenetére

    Akkor én is válaszolnék, szóval:

    1. Ez egy kicsit furcsa megoldás sajnos, de az online miatt van így, külső nézetben nem zavaró. Amúgy az Adder (bugatti) az egyik leggyorsabb story-ban, ha nagy végsebességet akarsz.
    2. Én ezt sose vettem észre, mondjuk ha nagy sebességnél csúszni akartam, akkor mindig kézifékkel oldottam meg. Élőben sem tudod eltekerni pályán 150 felett a kormányt, egyrészt ott is van változó szervó, vagy esetleg változó áttétel. Amúgy tényleg nem értem, a legtöbb autót egy jobb-bal után simán be lehet ringatni, hogy keresztbe forduljon, kézifék nélkül is.
    3. Szerintem nem lehet. 21:9-nél még csak nem is a képernyő szélén van. Nagyítani Y gombbal lehet alapesetben.
    4. Passz, nekem így megfelelt, ha nagyon kellett, akkor manuálisan néztem körbe, de mintha lenne az optionsben Camera menüpont.
    5. Nem lehet, Shift a futás gombja. Perma futás nincs, mivel van stamina és véges a futás teljesítménye.
    6. Storyban minden eltűnik, ami nincs a garázsban, story közben is fix autók vannak, fölösleges azokon kívül bármit is tuningolni, úgyse tudod érdemben használni.
    7. Erről kéne egy kép, mert ezt okozhatja driver probléma is.
    8. Erről is kéne kép, mert vagy beállítási probléma vagy driver hiba.

    #36822: alapvetően nem a jogokkal van a baj. A legtöbb sportkocsi gyártó nem hajlandó a nevét adni ahhoz, hogy illegális tevékenység során az ő autóikat is ábrázolják és nem csak játékokban - lásd pl: Gone in Sixty Seconds -, a másik pedig a törésmodell, hogy nem engedélyezik az autók törését, ami eléggé rombolná az élményfaktort.

    Egyébként online teljesen más a fizika - a virágboltihoz képest meg főleg, én tudom, toltam eleget a törttel, mielőtt megvettem -, és, mint mondtam a 120 mph környéki leszabázás az online rész miatt lett beletéve - szerintem -.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák