Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zedz

    addikt

    válasz Sotyks94 #14931 üzenetére

    Gondolom letölthetőre gondoltak, nem előtölthetőre. Tegnap jött a hír, hogy a Rockstartól is le lehet majd tölteni a játékot.

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Sotyks94 #14931 üzenetére

    Digitálisan letölthető, elírtam bocsi.

    Egyébként annyira rápörögtem a GTA 5-re, hogy tegnap este azt álmodtam, hogy azzal játszom. Jót szórakoztam pár emberrel online-ban, rengeteg autót törtünk össze de a heist az elég érdekes volt: Az volt a feladat, hogy be kellett telefonálni a tűzoltóságra egy ilyen téves riasztást leadni és a helyszínre kiérkező tűzoltókat lefényképezni úgy, hogy látszódjon az arca de mindegyiknek egyszerre egy képen. Ez már maga rohadt nehéz feladat volt és az egyik party tag kitalálta, hogy elkezd jégkrémet osztogatni nekik és a tűzoltók olyan jól érezték magukat a jégkrémtől, hogy hirtelen felindulásból csoportképre összeálltak és mindenféle hülye grimasszal nyalták a jégkrémet a képen. Ahogy elkészült a kép, feltöltöttük egy szerverre és követtük a tűzoltókat távolról, hogy ne veszítsük szem elől őket, egy hacker meg kikereste az adatbázisból, hogy melyik tűzoltót kell hazafelé követni munka után. Mikor vége volt a szolgálatuknak, akit követni kellett elvezetett a házához és ott jött a feladat: a nagymamájával élt a tűzoltó akinek volt egy ilyen hülyehajú pudli kutyája, nah azt kellett ellopni! Arra már nem emlékszem, hogy hogy loptuk el, csak arra, hogy száguldunk, a kocsiban ülünk négyen meg a pudli kutya aminek hirtelen befordultak a szemei amiknek a helyén egy visszaszámláló volt, 3-tól számolt vissza és felrobbant. Az egyik játékos meg azt mondta, hogy ez azért volt, mert vaníliás jégkrémet adtunk a tűzoltóknak holott a küldetés leírása szerint csak epreset szabad nekik adni és azt mondta, hogy ő is csak onnan tudja ezt, mert ő az egyetlen köztünk aki dobozosat vett és a dobozban benne volt a küldetéshez egy ilyen útmutató.

    Hát nem ökörség? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák