Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bjørgersson

    félisten

    válasz CJ3 #1363 üzenetére

    Tudom, hogy veled beszéltem, csak az előző hsz-ed gyanús volt, ezért kérdeztem. :D De ezt még mindig nem értem, miért vinnétek végig a történetet külön a karakterekkel és miért nem össze-vissza váltogatva közöttük. Még nem is próbáltátok, de már meg vagytok győződve róla, hogy nektek ez így nem fog tetszeni. :D

    Azért ennyitől még nem fut két szálon a GTA IV, pusztán csak van három választási lehetőséged a játék során, amiből az első kettő semmilyen formában nem befolyásolja a játék végkimenetelét, inkább csak jópofa, hogy ilyet is tettek bele. :) :D

    As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

  • #81556480

    törölt tag

    válasz CJ3 #1363 üzenetére

    :DDD Kúl vagy!

    Éna GTA III-at számoltam. Azt imádom. 12x játszottam végig, na nemám a főszálat, hanem 100%-ra!!
    A 4-et 3x de egy ideje a 100%ra megyek. a galambok iszonyat időigényesek. 90% körül járok.
    Persze minden játék eredetiben a polcon, collectors editionok, Vice city matrica és minden GTA résznek a posztere a falon . Akkor ez már fanatik? :DD
    Ha a V nem jelenik meg PC re ( amit kétlek) akkor irány a konzolbolt :DD VAGy már csak azért is mert nem fogok bírni várni fél évet, lehet beruházok ideiglenesen egy xboxra a V miatt. Bár nagyon nagyon nem szeretem az irányítást. A IV megjelenésekor nagy anyagi nehézségeim voltak ezért direkt kerültem még azt is hogy bármit megtudjak róla, mire tudtam venni normál PC-t újra, addigra meg is jelent rá :D Így nem kellett minden napa nyálamat csorgatni a jutubon

Új hozzászólás Aktív témák