Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Badlof2k

    senior tag

    válasz Badlof2k #524 üzenetére

    [kép] Bocsi a dupláért nekem igy néz ki most a kari =)

    "... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #524 üzenetére

    Persze, jöhet az akció. Bár gondolom a többségnek Steamen van meg. Sajnos nem tud a 2 platform játszani egymással. De szerencsére elég sokat akciózzák Steamen is.

    Írd le ahogy te gondolod, nem vagyunk egyformák, van aki így lát dolgokat, van aki úgy. :)
    Én sok ARPG-ben láttam olyan dolgot, ami utána hiányzott.
    Pl. Dungeon Siege: akár 6 karit is felszerelhettél teljesen (pl. 2 közelharcos, 2 íjász, 2 gyógyító távolabbról az utóbbi 4), mintha multiztál volna egyedül. Tetszett a rúna megoldás is.
    Torchlight: a pet átváltozott a kifogott haltól, és harcolt, ill. vissza lehetett küldeni a városba eladni a cuccokat.
    A PoEnek is megvolt a varázsa a teljesen blank karival.
    A TQ-nak a dual classal - mégha az egyik class kb. support pár skillel, akkor is annyival több lehetőség volt a fix karikhoz képest.
    A Diablo 3-nak a sok játékos, a klánok, amikor még jobban volt élet az egészben. Mindezt annak ellenére írom, hogy nem vagyok multiplayeres, kb. minden mást szólóztam, a D3-at is sokat.

    Persze, írd csak le, úgy vagyok vele, sokmindenből lehet tanulni. :)

    Ha gondolod a Grimtoolsba betudod tallózni a mentésed, így a teljes buildet tudod linkelni, nem kell sok képernyómentés, egyszerűbb.

    Az első karim, a Blademasterem ezen alapult, ha jól rémlik. Persze ilyen cuccaim nem voltak. :) A Shadow Strikeot szerettem, majdnem teleport volt. :) Na meg a Blitz. Jó kis dualblade megoldás volt. Csak sokat haltam. Lvl75-ig jutott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák