Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Badlof2k

    senior tag

    válasz djherby #455 üzenetére

    [link] én is csak reelctől tudtam meg ugymond hogy létezik pedig minden területet felszoktam deriteni teljesen :)
    Setekből nekem preator esik állandoan, meg valami sámánféle esett csak nem jut eszembe a neve, valahogy sima leg több esik mint set cucc persze lehet mert még 60 se vagyok..
    Materialom most még van "bőven "[kép]

    [ Szerkesztve ]

    "... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

  • reelc

    Topikgazda

    válasz djherby #455 üzenetére

    Nekem is zöldtől van a filter.
    Pl. rengeteg Monster Infrequent van, ami craftoláshoz kell. Azokat jó elrakni. Nem tudom van-e róla komplett lista (mi kell kraftolásokhoz), de majd az adott recepteden látszik majd a kovácsnál. Pl. troll bonecrusher, amit írtam fentebb.
    Badlof2k írta a titkos árust. Nem ugrott be a neve, már fáradt voltam rákeresni, linkelni.
    Loot: van ez így. :) Nekem is volt olyan, hogy Salazar semmi értelmeset nem dobott, a ládájából esett valami.

    (#456) Badlof2k: Én is Wiki alapján tudtam meg, amikor rákerestem, hol lehet troll bonecrushert bekeríteni?

    (#457) djherby: Smuggler a ládás fazon, városokban szokott lenni. Én a shared stash fülön tartom a materialokat. Így minden karim eléri. Ha iderakod, a kovács látni fogja.
    Korábbi patch hozta a funkciót, hogy lehessen a sharedben tárolni ezeket, ne csak a personal stashban. Alapból a karimnál csak némi dinamit, scrap metal, Skeleton key szokott lenni. Minden mást a sharedbe ürítek. A Quest tárgyakat nem lehet oda tenni és a noteseket. Meg a Fraction augmenteket. Most nem jut eszembe egyéb kivétel. Amit a képén látsz az mind sharedes.

Új hozzászólás Aktív témák