Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz djherby #2644 üzenetére

    Az egyetlen feltétel Warden halála ahhoz, hogy az új kieg. kezdő városába juss.

    Tedd fel nyugodtan.

    Nem követendő példa, de annyira érdekelt az FG, hogy én a lvl100-as karimmal mentem végig rajta Ultin, majd Eliten is a repu miatt. :) Ezért elég későn ismerkedtem meg az új masteryvel.
    Mert a (majdnem) mindent vivő 2 pisztolyos Purifieremmel farmolgattam az SR-t is, amíg engedte a gépem, és nem fagyott valamitől rendszeresen. :)
    De ugye ha lvl100-assal akarsz nekivágni, akkor Ultin érdemes. Csak kell majd farmolni a repu miatt.
    Különleges nyersanyag is kell a szetkonverzióhoz.

    Akkor egy kis emlékeztető, miért jó az FG :) :
    Új sztori, új terület.
    Új mastery.
    3 új baráti frakció. A választottad gyorsabban fog fejlődni, a másik kettő lassabban.
    Mozgásos augmentációk!
    Difficulty Meritek.
    Szet konverzió (2 féle - ugyanabba a szetbe, vagy idegen szetbe).
    Meg persze új ellenségek, frakciókkal, szívatós bossok, stb. :)
    Új játékmód: a Shattered Realms. Többet kell mozogni benne, mint a Cruciblében, nem egy aréna. Változatosabb emiatt.

    Hirtelen ennyi jutott az eszembe.
    A nagyrészüket hamar fellehet oldani.

    Mondjak róla negatívat is:
    Az AoM után kevésnek hat, mert ott 2 actot és 2 új masteryt kaptál.
    Itt meg 1 új actot és 1 új masteryt. Kevesebb a Quest.
    De: kaptál egy új játékmódot. Ami szintekre van osztva, és összességében nagy terület. Mármint sok pálya.
    Jobb a loot, mint a sztori módban.
    Illetve: minden Skeleton Keyes pálya kapott mutatort, Nehezebb. Meg Lokarr területe is.

    Bár azt most hirtelen meg nem mondom, a mutatorokat az FG hozta, vagy patch, és így már neked is vannak az AoM-hez is? Sok patch volt idén, és voltak dolgok, amiket nem csak az FG-sek kaptak meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák