Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #464 üzenetére

    Igen, sokadik karinál (vagy nehézségen) már unalmas, de ez nem a játék hibája. :)

    A Cabalistom ezen alapul. Persze az endgame cuccok nincsenek meg mind, de a skillezési és Devotion guide alapján eljutott az Ultimatere. Lvl100-as, végigvittem vele a játékot. Egyedül. Jól aprított, bár vigyázni kell a skeletonokkal, sokáig elég sűrűn kellett újraidézni őket, mert gyorsan haltak. Ezzel együtt jó volt. Ja, van pet attack skill, a Diablo 3 WD-i nagyon hiányolják hogy ott nincs. :) Ha meglenne minden cuccok, kevesebbet halnék, és gyorsabban ölnék, de így is jó, ahogy van.

    Reputáció: a Factionokkal az a helyzet, hogy amiket nem választhatsz (az Allied nagyrésze, és az Enemyk) maradnak.
    Amiket választhatsz: Kymon's Chosen vagy Order of Death's Vigil. The Outcast (ez negatívan hat a The Black Legionra), Barrowholm. Szóval a választósokat minden nehézségen újra kell választani. Ha azt mondod továbbra is barátok vagytok, nem resetelődik. Ha úgy döntesz ellenségek lesztek, akkor átmegy Enemy Factionnak.
    A legjobb augmentációk Revered esetén, a legnagyobb bizalomnál érhető el. A Mandatek is - ezeket áttudod adni másik karidnak is, szóval egyszer érdemes kimaxolni és jól bevásárolni Mandatekből későbbi kariknak.
    Van egy Achievement is, hogy 9-nél legyél Revered. Kicsit sakkoznom kellett a Black Legion vs Outcasttal, de összehoztam. Még lennének Questjeim, de Reveredes vagyok mindnél, és max lvl-en vagyok, szóval nincs értelme Questelnem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák