Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alfamate89

    tag

    Lassan, de biztosan haladok. Csináltam 1 friss e-mailt csak erre a célra. Regeltem BAMra, azon belül felvettem 2 projektet, csatlakoztattam boinchoz, szépen fut is, ezzel minden rendben. Tárca szinkronizál, azzal sincs gond. Van 258 GRCm, küldtem beacont is, van CPID is, amit kijelez bal alul, tehát most már ott kellene lenni, hogy megy a dolog. Szinkronizáltam a neuralnetworkot, megkerestem magamat és kemény 5 MAGot már ír is ott, lebontva a 2 projektre amit futtatok, tehát stimt. A baj csak az, hogy ez az 5 MAG nem jelenik meg az overview oldalon alul.
    A debug2:

    Apr 3 2016 21:13, Loading...
    Apr 3 2016 21:13, Loaded
    Apr 3 2016 21:13, Testnet : False
    Apr 3 2016 21:13, Speaking 0
    Apr 3 2016 21:13, Error while Speaking Good Night alfamate89b, Your Magnitude is 0Conversion from string ",in Production." to type 'Double' is not valid.

    Ez az error rész nem tetszik nekem. Nem sikerült találnom semmit sem arról, hogy mi ez a speaking. Péntek délután óta fut a dolog, tudom ez még nem sok idő, de hátha kell még valamit csinálni. Az GRC oldalán végigmentem az összes ponton. Valami ötlet, vagy ez így rendben van? Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák