Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <cafat>

    senior tag

    válasz polaar #1769 üzenetére

    jól teszed :)
    jaja, sajna sokan vannak akik hagyják.... :( , de ők tuti nem ismerik a gothic történelmet.... :)
    de végüli minden játéknak van vmi sajátossága, vmi védjegye, a gothicoké a bugok :DDD
    meg vannak olyanok akik azt mondják, miután játszottak a 3mal, h nem viszik ki az előző 2-t, v csak az 1.-t mert ratyi a grafikája :( , de itt nem a graf számít, hanem a játékélmény...., a történet...., az események...., ezért is marad nekem örök kedvenc a gothic1, ezt a legjobb kivinni, főleg mágusként.... (eddig a rekordom játékidő xint 20nap, valós idő xint 5 nap (hétfőtől péntekig, suliidő alatt, és csak du 4től este 8ig tudtam játszani, vis összesen 24óra alatt ki tom vinni a g1-et) :) és nem összecsapva, hanem normálisan, megfelő level szintekkel, és kitanult skill-ekkel....)
    + különben is mit várnak graf téren? a g1 az 1998/99-es játék, a g2 2002-es....
    vki olvasta már a gothic2 topic-ot? 2003 ... ... hsz-ek vannak benne, és ilyeneket írnak h le kell butítani, mert nem megy.... + h nagy a gépigénye...., és ilyenek tűnnek fel a sorok között mint pl: amd athlon xp 1700+, ati radeon 9200/9500..... :) régi szép idők.... :)
    (én 1.nek egy celeron 1,2ghz, gf4 mx440 64mb, 256mb sd-n vittem ki a g1 és g2-t is.....)

Új hozzászólás Aktív témák