Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz ftc #1756 üzenetére

    az a dulva ösvény az nem Faring felett van? tudod,amit az az ork őrizt,akinek nordmari kancsóköd kell?

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • <cafat>

    senior tag

    válasz ftc #1756 üzenetére

    mér volt szamárság, ezt nem értem :F nem ragaszkodom én a story-hoz, én mek a magam útján.... ezért szerepjáték.....
    (és amúgy hol van az a story-ban h a sivatagban kéne kezdeni???)

    jah az a 3 troll :DDD level 3-mon öltem le őket :)) :
    felmásztam a hegytetőre, és lenyilaztam mindet :DD

    én így utólag mint vadász mentem fel ''legálisan'' északra, de előjött egy bug: :Y a hamer clan-ba eltűnt stejnar a kovács :Y :W , (akinél tok északi pajzsokat venni, és tud tanítani is) azt kb 1 óra folyamatos visszatöltögetéssel kiderítettem h meik az a save ahol még +van, és az ott van fraingba, pont mielőtt segítek tomnak és willsonnak h felmehessek északra legálisan....
    mikor felteleportálok a hamer clanba és elindulok stejnar háza felé, látom h messziről sétál vissza a műhelyéhez, az 1ik kezében kalapáccsal, a másikban 1 karddal....
    és elkezd újra kovácsolni.....

    azt fogom csinálni h betöltöm azt a bizonyos mentést --> teleport to hamer clan --> go and see h stejnar +van-e --> teleport to faring --> küldik kivitele, és közben reménykedés h stejnárban nem támad fel újra a kiránduló vágy/ösztön.... küldik végén save, és közben folyamatos ellenörzés teleporttal h ott van-e a felfedező kovács....

Új hozzászólás Aktív témák