Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    Sziasztok!

    Mint Google Home Mini és jópár Sonoff okoskapcsoló, stb. user már egy ideje használjuk itthon az assistant-ot a nappaliban, és szeretjük.

    A hálóba is szerettem volna egyet, és végül vettünk egy philips tévét, amiről úgy olvastam h egy teljesértékű google assistant van benne. Néztem direkt vidiket, úgy hirdetik, h gyakorlatilag ez is egy google home eszköz, a yt promóban a tévének kiadott parancsokkal ugyanúgy lehet kezelni a más gyártótól származó okoseszközeinket, mintha egy mininek mondtam volna ki a parancsot.
    Nálam sajnos egy két rá vonatkozó parancson kívül (idöjárás, netflix, plex és egyéb appok megnyitása, tekerés, pause, play) mást nem csinál a tv, pl. se a ki bekapcsolás se az egyéb eszközök vezérlese nem megy. A tv amúgy egy 2018-as 55pus8303 8.0-s androiddal. Ami érdekes, hogy a Home eszközlistában latszik, tudom vezérelni, cast is megy rá, de a beallításoknál már nem jelenik meg az assistant eszközök közt úgy mint a 9-es droiddal futó mi boxom. (Google Home-ot angolul használom a telefonon.)

    Én vagyok béna, vagy van esetleg valami beallítás amit a napok óta tartó keresés ellenére se találok..?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák