Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz appel #2034 üzenetére

    Most már a rekordom 30 perc HBO GO. Utána bekockásodik a kép és kifagy. A castos alkalmazásoknál pont kb. addig jók amíg megnézi valaki, hogy működik e de használni hosszan nem lehet. A Digi is megy 5 percet szétesik a kép az nem fagy ki hanem utána újra tölt és megint megy 5 percig.
    A YouTube az jó vagyis ott nem futottam még bele hibába de kb minden más amivel én néztem hosszabb távon tehát nem egy 10 perc hanem 30 + kilépett kifagyott, márpedig ez így gáz.

    A Natív Plex pont úgy működik nálam is ahogy a fórumba leírták (a castos az jó ebből a szempontból tehát ha átkódoltatom az 5.1 hangot ). Ha figyelmesen elolvastad a 3. pont az pont az ha a passthrough off ... Nagyon szerencsés vagy ha nálad nem mert láthatod nem kevés a panasz, megint ha beleolvasol a másik topikba itt akkor ott is. Persze jó ha a tartalom aminek a nézésére használod nem olyan aminél kijön a hiba.

    A DS Video caston el sem indítja most a lejátszást.A natív app meg pont úgy működik mint a plex.

    Lefutottam most még plusz köröket de hazudnék ha bárkinek is ajánlanám ezt az eszközt.

    Ja igen táv, nálam CC-vel is amire nekem kellet eddig is működött a cec, szerencsére az ezzel is jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák