Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

  • Tinkertown - Jövő hónapban jön az Xbox kiadás

    gp Az év végén valamikor Nintendo Switch-re is befut a végső változat, de utóbbihoz dátumot nem kaptunk még.

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    válasz westlake #33129 üzenetére

    Várható volt sajnos, hogy nem sokáig lehet már a régi (és amúgy szintén ocsmány, de egy fokkal jobb) kezelőfelületet előcsalogatni :(
    Undorító, hogy mindenhol az az irány, hogy a térköznek is térköze van és úgy pazarolják a helyet, mintha nem lenne holnap.
    A mai napig visszasírom a régi ui-t:

    Konkrétan most is ugyan ezt látod, csak éppen másfélszer annyi helyet foglal :W :W
    Firefoxnál is már .css barkácsolással lehet valami értelmesnek mondható felületet összehozni, mert ha elő is bányászod belőle a kompakt módot, akkor sem olyan, mint régen volt.

    És amennyire én utánanéztem nem is nagyon van olyan Chromium alapú böngésző, aminek normális, desktopot célzó kompaktabb kezelőfelülete van. Talán a Vivaldi, ha kicsit kigyomláltad, akkor annak mondható.

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák