Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    Sziasztok!

    Most egy időre pihentetem a firefox-ot, mert szegénynek minden baja van (várok pár frissítést, hátha).

    Teljesen berendezkedtem a Chrome-ra, ugyanúgy használom, mint a firefox-ot. Nagyon tetszik, rendkívül gyors is a kicsike, viszonylag egyszerűen be is tudok rajta állítani minden, számomra lényeges opciót, de akadt egy kis problémám.
    Az oké, hogy minden új lap megnyitása újabb chrome.exe-t eredményez, de sajnos mindegyik simán 100MB fölé megy, sőt volt amelyik 280MB-nál járt, amikor ránéztem. Ez így szerintem sok, sokkal több, mint a firefox-nál. Azt hittem, hogy kevésbé erőforrásigényes, viszont ha csak simán megnyitom (alapon a google.hu-t hozza be nekem), máris 2db chrome.exe fut, és mindkettő 100MB felett zabál.
    Jelenleg van 3GB RAM-om, és pikk-pakk leszlopál a rendszer + egyéb szoftverek + chrome 2GB-ot. Én meg néha használom pl. a steamet, CS:GO-t, és közben warok intézéséhez a böngészőt is. Így sajnos könnyedén ki tudok futni a 3GB-ból, de firefox használatával ugyanilyen helyzetben megúsztam összesen 1,8-2GB-tal.
    Van erre valami megoldás?

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák