Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz Inv1sus #7044 üzenetére

    "Ahogy nézem, a Harley Benton is épp 40k volt"

    És látod, milyen jól példázza, hogy ebben az árkategóriában nem igazán szabad elektromos gitárt venni :K

    "Esetleg ha nem elektromosba gondolkodnék akkor, hanem egy elektro-akusztikus gitárban?"

    Nagyon durván más világ a kettő. Persze, gitár mindkettő, meg rá lehet dugni erősítőre, de mégis teljesen más világ, teljesen más karakterű a két hangszer. Plusz, ha az akusztikus gitárral nem akarsz közönség előtt fellépni, akkor nem igazán látom az elektronika értelmét oda. (Esetleg felvételek készítéséhez... mondjuk akármelyikről van szó, én a piezo hangszedők cincogását nem igazán szeretem, és nem tartom őket alkalmasnak az egészséges akusztikus hang visszaadására, szóval inkább valami hangszermikrofont javasolnék, ami ártöbbletben kb ott van, mint egy elektronika az akusztikus gitárba, ráadásul később is megvehető, nem muszáj rögtön... de ez csak az én szubjektív ízlésem, ugye...)

    Ezek fényében még határozottabban javasolnám, hogy nézz el egy hangszerboltba, nézz akusztikus gitárokat is, elektromosakat is, és döntsd el, hogy melyik is áll közelebb hozzád - hogy tulajdonképpen milyen hangszert is akarsz venni. Plusz neten is lehet nézelődni, youtube vidik terén :K Ha letisztult, hogy mi is kéne neked, könnyebb lesz :K (Egyébként ha akusztikusok között nézelődsz, akkor én is a linkelt Cort Earth 70-et tudnám javasolni.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák