Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wandor0930

    aktív tag

    válasz xeon forever #5003 üzenetére

    Mi az hogy a bannerek semmit nem számítanak?
    Vannak karakterek és fegyverek amik csak kiemelt bannerből szerezhetőek meg.

    Hu Taot pedig kizárt hogy alapbannerből szerezted volna meg.

  • Sordoran

    addikt

    válasz xeon forever #5003 üzenetére

    Ezt én se értem mire gondolsz itt. A kiemelt karakter banner és a standard banner azonos módon működik dobási esélyt nézve, egyedül előbbinél a kiemelt karakterekra van külön szabály. Az, hogy egyessével vagy tizessével húzól nem befolyásolja annak az esélyét, hogy mennyi 4* és 5* esik. Apró helyesbítés, 2 hete már Venti banner volt, szóval Hu Tao-t inkább bő 3 hete szerezhetted, fegyverét szintén, utóbbit fegyver bannerből. (egyik se eshetett standard banneren, vagy később event bannereken)
    Én elő voltam készülve rá, már soft pity ment karakter banneren és fegyvernél is közel jártam, így mikor bejött Hu Tao, a második wish ő volt, fegyvernél pedig szintén rögtön dobta szinte. Tehát vagy nagy mázlid van ha korán adja, vagy már a soft pity segített rá. Mostani banneren első 10-esben két Rosaria volt nekem, és historyban látni, hogy közvetlen egymás után, de ez is csak mázli. Ha egyessével húztam volna még nagyobbat ütött volna két lila egymás után.

    Sirandrish: Most kivételesen első csonka héten is megvolt a 10k limitem, tehát elvileg nekem is beeshet ma. Bár az e heti küldetések még nem teljesek, de nem sietünk. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák