Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor343

    tag

    válasz Tatyla #438 üzenetére

    Nálam is ugyanez a helyzet, vettem 30 napos blessinget, meg a battle passt is és ugyan kaptam rengeteg karaktert, de egy olyat se amit igazán szerettem volna. De azt a karit amit bottal se piszkálnék meg, őt megkaptam 5x is. :DDD
    Miközben haverjaim egy fillért se fizettek és már mind egy 5 csillagos karival menőznek.
    Igaz lehetne már nekem is egy, csak nem néztem meg időben hogy működik a rendszer.
    Ha 90 rollt megcsinálsz egy kategórián belül akkor garantáltan kapsz 5 start, én viszont össze vissza rollolgattam és hiába van már több mint 130, egyik kategóriában se értem el a 90-et.

    D013(435):
    Szívesen elcserélném az accomat a tiédre, mert nekem pont Mona tetszik a legjobban! ;)
    (nyilván csak viccelek, mielőtt valaki reportolna account tradeért )

    Sirandrish(436):
    Igen én is láttam már mindenféle videót, valaki több mint 5000 Amerikai Dollárt költött hogy megkapja a kedvenc karakterét, valaki meg a beginners wishből kapott 2db 5 start.
    Nagyon random az egész és így én se vagyok hajlandó beleölni pár ezer Ft-nál többet.
    A legkorrektebb rendszer az lenne ha fixen is meg lehetne venni a karaktereket, a szerencsejáték elemet kikerülve.

    Wierra(437):
    Hát akkor marha nagy mázlid volt, becsüld meg ezeket a karaktereket.
    Keqing az egyik legjobb DPS most a játékban, ha Monával összerakod akkor egy nagyon erős partyd lesz, mert víz és elektromosság kombókat tudsz nyomni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák