Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Poszy

    csendes tag

    Bár igaz hogy az alaplapi progiban nincsen annyi beállítási lehetőség mint a live-nál de nincs is rá szükség mert azzal a pár lehetőséggel ami van azzal is elérem azt az eredményt amit a live-al talán jobbat is.
    Az alaplapi chipem DVD filmeknél képes a 96000Khz 24bites hang leadására akkor mitől rosszabb mint az alap live?A live tudomásom szerint Creative EAX 1.0-át és DS3D-t támogat mindezt DirecX 7-es verzióval teszi + van rajta egy digitális kimenet.Tudom hogy a live beállításai között nagyon sok effektet lehetett állítgatni +minden.Ha jól emléxem.
    Ne feledjük hogy nem hasonlítgattam csak leírtam hogy nekem jól műxik ezzel az alaplapi cuccal a Genius szettem.Természetesen nem lehet egy kategóriába sorolni egy X-FI-vel még egy mezei Audigy-vel sem de egy alap live-ot simán odavág márcsak azért is mert korszerűbb.Persze mert korszerűbb azért még nem mindíg jobb mint egy régebbi de jelen eset Sound Blaster Live 5.1 Vs. CMI9761A szerintem az utóbbi a jobb.Egyetlen hátránya az hogy csak Analóg AC3 csatlakozással lehet hangra bírni, de ettől eltekintve megállja a helyét.

    "A zene megszabadít önmagamtól, de ezzel megerősít engem. Az élet zene nélkül egyszerűen tévedés, veszőség, számüzetés...." /Nietzsche/

Új hozzászólás Aktív témák