Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz fsb1000 #5307 üzenetére

    Nem,te nem érted amit írok (ne is keverjük ide a gpu frekit)...van egy kártyád 1G VRAMmal... van egy SLI-d ugyanebből... 1G VRAMmal (merthogy az ugyanannyi marad)... a gpu erőd nő, ergo olyan beállításokat is használhatsz amit egy kártya esetén addig nem,ráadsz mindent amit csak lehet,monitorokat veszel,vagy csak nagyobbra cserélsz,hiszen azt látod van bika még bőven...és a gond itt kezdődik,hogy ehhez több videomemóriára van szükség...de az nem lesz több mert az nem adódik össze...addig nincs baj amíg jól megválasztod miből építesz több gpu-s rendszert...pl radeon HD5770.Csakhogy van egy határ ahol a single GPU beállítás is nyaldossa a VRAM határait... erre amint berakod a másodikat ugyanebből,és te még ráadsz egy kis felbontást meg szűrőt, jön a dadogás,jobbra nézek házfal 120fps... balra nézek hegyoldal 12fps...
    És akkor ez még csak az az eset volt,hogy "működik a CF meg az SLI,és még a profil is stimmel,az még egy külön fejezet amikor minden megvan elvileg,csak éppen vagy a játék motorja vagy esetleg más okokból (lásd BFBC2 adódnak hibák) nincs meg a folyamatos kép...Volt hogy órákat nézegettem fórumokat,mert látszatra megvolt minden,mégis olyan kép fogadott néhány játékban hogy nem tudtam játszani... villogó textúrák.. lag,mikróakadások... sorolhatnám...és én nem egy fekete dobozról beszélek marginális infók alapján,nem is tesztekből néztem ki... hanem kicseréltem a 460SLI-t egy GTX580-ra.. megváltás volt...de volt nekem 4850X2 4850X3 GTX260SLI... stb stb stb,,,
    Van nekem egy unokatesóm... ö az mondta erre,"videokártyát egyet kell venni,de azt normálisat"... sosem volt Cf-e vagy SLI-je... de igaza volt...
    (#5308) kpal
    Már eljött... HD6990 :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • TTomax

    nagyúr

    válasz fsb1000 #5307 üzenetére

    S.T.A.L.K.E.R CoP DX11 1920X1080 4xAA,HBAO a csuszkák még nincsenek is mind fenn,csak amit a játék maga belő maximumra,tehát még nem is a full....ez a játék eleje,éppen csak kimentem a tisztás szélére,látszik is a GPU hőfokon kb egy perc, később még több VRAMot zabál... :U

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák